SKOLĒNU SASNIEGUMI SKOLAS SPORTA SACENSĪBĀS 2019./2020.m.g.

SKOLĒNU SASNIEGUMI SKOLAS SPORTA SACENSĪBĀS

2019./2020.m.g.

Datums

Pasākums

Dalībnieki

Vieta

Skolotāja vārds, uzvārds

11.11.2019.

“Lāčplēsis-2019” 4.- 6.kl.

Maksims Stroganovs-6.kl

Romāns Bogdanovs-4.kl

Daņila Gruznovs-4.kl.

1. vieta

2. vieta

3. vieta

Aleksandrs Mironovs

“Lāčplēsis-2019” 7.- 9.kl.

Vladislavs Kopilovs-9.kl

Edgars Plaunovs-8.kl.

Arturs Plaunovs-7.kl.

Daniils Višņakovs-9.kl.

1. vieta

2. vieta

3. vieta

3.vieta

“Lāčplēsis-2019” 10.- 12.kl.

Maksims Zimovs-11.kl.

Vladimirs Prokofjevs-12.

Romāns Maslobojevs-12.

1. vieta

1. vieta

3. vieta

 

SKOLĒNU SPORTA SASNIEGUMI REGIONA UN NOVADA SACENSĪBĀS

 

Mācību gads

Sacensību veids

Dalībnieki

Rezultāts

Skolotāja vārds, uzvārds

2019./2020.

Latgales reģiona sporta spēles dambretē (2009.dz.g. un jaunāki(as))

Gļebs Ščemeļovs – 4.kl.

Danila Gruznovs – 4.kl.

Līga Cvetkova – 4.kl.

Veronika Železkina – 4.kl.

1.vieta

Aleksandrs Mironovs

Rēzeknes un Viļānu sporta spēles 64 lauciņu dambretē Maltā. (2002.-2004.dz.g., 2006.-2008.dz.g., 2009.dz.g. un jaunāki(as))

Danila Gruznovs-4.kl.

Gļebs Ščemeļovs-4.kl.

Līga Cvetkova-4.kl.

Veronika Železkina-4.kl.

Kristīne Zakutajeva-6.kl.

1.vieta

Arnis Nizins-7.kl.

Artemijs Arhipovs-7.kl.

Dālija Smetanova-7.kl.

Ksenija Ščerbakova-7.kl.

2.vieta

Deniss Laškovs-6.kl.

Sofija Verjovkina-6.kl.

Deniss Seņkovs-6.kl.

Vladislavs Kopilovs-9.kl.

Nikita Plaunovs-8.kl.

Katrina Nikolajeva-8.kl.

Alesja Komlajeva-9.kl.

Arina Boldova-10.kl.

Deniss Filatovs-12.kl.

Romāns Maslobojevs-12.kl.

Linda Goršanova-11.kl.

3.vieta

Rēzeknes un Viļānu sporta spēles rudens krosa stafetes Kaunatā.

Romāns Maslobojevs-12.kl.

Vladimirs Prokofjevs-12.kl.

Linda Goršanova-11.kl.

Oksana Seņkova-10.kl.

1.vieta

Kristīne Zakutajeva-6.kl.

Jūlija Vasiļjeva-6.kl.

Jūlija Zimova-6.kl.

2.vieta

Ruslans Prokofjevs-9.kl.

Vladislavs Kopilovs-9.kl.

Alesja Komlajeva-9.kl.

Olga Belova-8.kl.

Jolanta Svikša-6.kl.

Deniss Laškovs-6.kl.

Maksims Stroganovs-6.kl.

Katrina Nikolajeva-8.kl.

3.vieta

Rēzeknes un Viļānu novada skolu sporta spēles florbolā. (2004.-2005.dz.g.)

Rita Belova – 12.kl.

Karīna Varslavāne-12.kl.

Veronika Klimova-11.kl.

Irina Krasutina-12.kl.

Jeļena Krasutina-12.kl.

Nadežda Verjovkina-10.kl.

Oksana Seņkova-10.kl.

Aļona Ščepillo-10.kl.

Diāna Ziemele-10.kl.

Diāna Šaumane-11.kl.

Amīna Plaunova-11.kl.

Alesja Komlajeva-9.kl.

2. vieta