SKOLĒNU SASNIEGUMI NOVADA UN VALSTS PASĀKUMOS 2019./2020.m.g.

SKOLĒNU  SASNIEGUMI  NOVADA UN VALSTS PASĀKUMOS

2019./2020.m.g.

Datums

Pasākums

Dalībnieki

Vieta

Skolotāja vārds, uzvārds

5.11.2019.

Konkurss vidusskolēniem “Ar sirdi Rēzeknes novadā”

Arina Boldova -  10.kl.

Vitālijs Černiškovs-10.kl.

Nadežda Verjovkina-10.kl

Valērija Ņemņaseva-12.kl

Deniss Filatovs - 12.kl.

Piedalīšanās

Ludmila Šmaukstele

22.11.2019.

Erudīcijas konkurss “Mana Latvija 2019” pamatskolu komandām

Ksenija Ščerbakova  -7.kl. Dālija Smetanova – 7.kl. Aleksandra Jakušenoka- 8.kl.

Nikita Plaunovs – 8.kl. Alesja Komlajeva – 9.kl.

Piedalīšanās

Olga Golubeva

13.12.2019.

Konkurss sākumskolas komandām “Mini mīklu 2019”

4.klases skolēni:

Melanija Laškova

Anastasija Markelova

Vladislavs Plaunovs

Valērija Stroganova

Gļebs Ščemeļovs

Piedalīšanās

Diāna Vasiļjeva

22.01.2020.

26.02.2020.

Rēzeknes un Viļānu novada erudīcijas konkurss “Erudīts-2020”

Vitālijs Černiškovs–10.kl.

Nadežda Verjovkina-10.kl

Veronika Klimova –11.kl.

Deniss Filatovs – 12.kl. Valērija Ņemņaseva-12.kl

(Oksana Seņkova – 10.kl.)

Piedalīšanās

Ludmila Šmaukstele

06.02.2020.

Skatuves runas konkurss

Milana Paritska – 1.kl.

I pakāpe

Jeļena Bažanova

Darja Semjonova – 3.kl

II pakape

Irēna Dubovska

Diāna Vasiļjeva

Anastasija Markelova-4.kl

III pakāpe

Marija Borisovska

Diāna Vasiļjeva

Alesja Komlajeva – 9.kl.

III pakāpe

Irina Laškova

Ludmila Šmaukstele

Veronika Klimova –11.kl.

I pakāpe

Irina Laškova

Benita Apkalne

10.03.2020.

Latgales reģiona skolēnu skatuves runas konkurss

Veronika Klimova –11.kl.

II pakāpe

Irina Laškova

Benita Apkalne

18.10.2019.

Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības latviešu valodas olimpiāde (skolām, kas īsteno mazākumtautību  izgl. pr.) 7.-8.klasei

Aleksandra Jakušenoka-8.kl.

2.vieta

Ludmila Šmaukstele

Dālija Smetanova – 7.kl.

Ksenija Ščerbakova – 7.kl.

Piedalīšanās

28.11.2019.

Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības bioloģijas olimpiāde 9.-12.kl.

Nensija Mazure – 12.kl.

Piedalīšanās

Valentīna Beļajeva

13.12.2019.

Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības vēstures olimpiāde 9.-12.kl.

Nadežda Verjovkina – 10.kl.

Piedalīšanās

Olga Golubeva

14.02.2020.

Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības matemātikas  olimpiāde 5.-8.kl.

Marija Bitane – 6.kl.

Piedalīšanās

Gaļina Žugunova

Vivianna Jakušenoka-6.kl.

Atzinība

Gaļina Žugunova

Aleksandra Jakušenoka-8.kl.

Atzinība

Marija Ščemeļova

09.03.2020.

Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības dzimtās valodas olimpiāde 4.klasei

Anastasija Markelova-4.kl.

Piedalīšanās

Marija Borisovska

SKOLĒNU  SASNIEGUMI SKOLAS OLIMPIĀDĒS UN KONKURSOS

2019./2020.m.g.

Datums

Pasākums

Dalībnieki

Vieta

Skolotāja vārds, uzvārds

4.-8.11.2019.

Eseju konkurss ” Es savai Latvijai” 10.kl.

Arina Boldova

Nadežda Verjovkina

Krista Tāraude

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Benita Apkalne

4.-8.11.2019.

Eseju konkurss ” Es savai Latvijai” 11.kl.

Veronika Klimova

Amīna Plaunova

Vitālijs Medvedevs

1.vieta

2.vieta

3.vieta

Benita Apkalne

4.-8.11.2019.

Eseju konkurss ” Es savai Latvijai” 12.kl.

Nensija Mazure

Valērija Ņemņaseva

Karīna Varslavāne

1. vieta 

2. vieta 

3.vieta

Benita Apkalne

8.11.2019.

Latviešu valodas olimpiāde 10.kl.

Arina Boldova

Deniss Kremņovs

Nadežda Verjovkina

1.vieta

2.vieta

3.vieta

Benita Apkalne

8.11.2019.

Latviešu valodas olimpiāde 11.kl.

Veronika Klimova

Vitālijs Medvedevs

Aļona  Bogdanova

1.vieta

2.vieta

3.vieta

Benita Apkalne

8.11.2019.

Latviešu valodas olimpiāde 12.kl.

Valērija Ņemņaseva

Nensija Mazure

Irina Krasutina

1.vieta

2.vieta

3.vieta

Benita Apkalne

5.11.2019.

Latviešu valodas olimpiāde 1.kl.

Olga Verjovkina

Daniels Kazaks

Jelizaveta Paramonova

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Ludmila Šmaukstele

Latviešu valodas olimpiāde 2.kl.

Jana Rutkovska

Darja Ščerbakova

Laima Līcīte

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Ludmila Šmaukstele

Latviešu valodas olimpiāde 3.kl.

Darja Semjonova

Ksenija Filimonova

Arina Zalužinska

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Diāna Vasiļjeva

Latviešu valodas olimpiāde 4.kl.

Anastasija Markelova

Melanija Laškova

Polina Sopko

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Diāna Vasiļjeva

Latviešu valodas olimpiāde 5.kl.

Leons Čerkasovs

Mārtiņš Svikša

Veronika Beļusova

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Benita Apkalne

Latviešu valodas olimpiāde 6.kl.

Deniss Seņkovs

Marija Bitane

Jolanta Sviksa

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Ludmila Šmaukstele

Latviešu valodas olimpiāde 7.kl.

Dālija Smetanova

Ksenija Ščerbakova

Sabīne Fedotova

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Ludmila Šmaukstele

Latviešu valodas olimpiāde 8.kl.

Aleksandra Jakušenoka

Olga Laškova

Vladislavs Vasiļjevs

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Ludmila Šmaukstele

Latviešu valodas olimpiāde 9.kl.

Kristīne Maslobojeva

Daniils Višņakovs

Veronika Beļusova

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Ludmila Šmaukstele

6.11.2019.

Glītrakstīšanas konkurss 1.kl.

Arturs Filimonovs

Jelizaveta Paramonova

Raitis Kapustāns

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Ludmila Šmaukstele

Glītrakstīšanas konkurss 2.kl.

Darja Ščerbakova

Jana Rutkovska

Artjoms Gumeličs

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Ludmila Šmaukstele

Glītrakstīšanas konkurss 3.kl.

Darja Semjonova

Arina Zalužinska

Ksenija Filimonova

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Diāna Vasiļjeva

Glītrakstīšanas konkurss 4.kl.

Gļebs Ščemeļovs

Valērija Stroganova

Līga Cvetkova

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Diāna Vasiļjeva

Glītrakstīšanas konkurss 5.kl.

Anna Plaunova

Veronika Beļusova

Leons Čerkasovs

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Benita Apkalne

Glītrakstīšanas konkurss 6.kl.

Vivianna Jakušenoka

Deniss Seņkovs

Sofija Verjovkina

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

Ludmila Šmaukstele

11.11.2019.

Bioloģijas olimpiāde 9. -10.kl.

Arina Boldova

Artūrs Jakušenoks

Alesja Komlajeva

Vitālijs Černiškovs

1. vieta 

2. vieta 

3. vieta

3.vieta

Valentīna Beļajeva

Bioloģijas olimpiāde 11.-12.kl.

Nensija Mazure

Jeļena Krasutina

Valērija Ņemņaseva

1. vieta 

2. vieta 

3.vieta

Valentīna Beļajeva

13.01.2020.

Ģeogrāfijas olimpiāde vidusskolai

Veronika Klimova

1.vieta

Žanna Čuhnova

Artūrs Jakušenoks

2.vieta

Amīna Plaunova

3.vieta

20.01.2020.

Glītrakstīšanas konkurss 1.-6.kl.

Olga Verjovkina

Darja Ščerbakova

Arina Zalužinska

Anastasija Markelova

Leons Čerkasovs

Sofija Verjovkina

1.vieta

Jeļena Bažanova

Gaļina Žugunova

Irēna Dubovska

Marija Borisovska

Natālija Mihailova

Natālija Mihailova

Arturs Filimonovs

Laima Līcīte

Darja Semjonova

Polina Sopko

Neļa Petrova

Deniss Seņkovs

2.vieta

Jegors Burovs

Irina Belostocka

Ksenija Filimonova

Anastasija Beļusova

Anna Plaunova

Marija Bitane

3.vieta

22.01.2020.

Krievu valodas olimpiāde

1.-6.kl.

Artjoms Černobrovs

Jana Rutkovska

Darja Semjonova

Anastasija Markelova

Leons Čerkasovs

Deniss Seņkovs

1.vieta

Jeļena Bažanova

Gaļina Žugunova

Irēna Dubovska

Marija Borisovska

Natālija Mihailova

Natālija Mihailova

Milana Paritska

Darja Ščerbakova

Arina Zalužinska

Polina Sopko

Anna Plaunova

Marija Bitane

2.vieta

Jelizaveta Paramonova

Laima Līcīte

Ksenija Filimonova

Gļebs Ščemeļovs

Melanija Laškova

Veronika Beļusova

Deniss Laškovs

3.vieta

23.01.2020.

Skatuves runas konkurss 7.-12.kl

Alesja Komlajeva

1.vieta

I.Laškova /L.Šmaukstele

Veronika Klimova

I. Laškova/B. Apkalne

Aleksandra Jakušenoka

Valērija Ņemņaseva

2.vieta

I. Laškova/L.Šmaukstele

I.Laškova/B.Apkalne

Ksenija Ščerbakova

Nadežda Verjovkina

3.vieta

N.Mihailova L.Šmaukstele

I. Laškova/L.Šmaukstele

23.01.2020.

Matemātikas olimpiāde 6.kl.

Sofija Verjovkina

1.vieta

Gaļina Žugunova

Marija Bitane

2.vieta

Žanna Prokofjeva

3.vieta

24.01.2020.

Skatuves runas konkurss

 1.-6.kl.

Milana Paritska

Darja Semjonova

Anastasija Markelova

1.vieta

Jeļena Bažanova

I.Dubovska/D.Vasiļjeva

M.Borisovska/D.Vasiļjeva

Jegors Burovs

Darja Ščerbakova

Arina Zalužinska

Sofija Verjovkina

2.vieta

Jeļena Bažanova

G.Žugunova/L.Šmaukstele

I.Dubovska/D.Vasiļjeva

N.Mihailova/L.Šmaukstele

Artjoms Černobrovs

Arturs Filimonovs

Jana Rutkovska

Ksenija Filimonova

Līga Cvetkova

3.vieta

Jeļena Bažanova

Jeļena Bazanova

G.Žugunova/L.Šmaukstele

I.Dubovska/D.Vasiļjeva

M.Borisovska/D.Vasiļjeva

11.02.2020.

Ķīmijas olimpiāde 9.-12.kl.

Artūrs Jakušenoks

1.vieta

Valentīna Beļajeva

Nadežda Verjovkina

2.vieta

Krista Tāraude

3.vieta