Ziemassvētku laikā cilvēki kļūst labestīgāki, dāsnāki un atvērtāki pasaulei un ir vēlme izdarīt kaut ko ļoti labu. Ar skolēnu pašpārvaldes iniciatīvu un pēc jau vairāku gadu tradīcijas mēs devāmies ciemos pie Simalas PII bērniem ar mūsu Ziemassvētku pasaku "Kā Grinčs sabojāja Ziemassvētkus".
Izrāde ļoti patika visiem skatītājiem. Visi ar prieku iesaistījās rotaļās un dejās, palīdzēja Sniegbaltītei tikt galā ar grūtiem uzdevumiem un lasīja dzejoļus Ziemassvētku vecītim.
Rādot uzvedumu un spēlējot ar bērniem, mēs iepriecinājām viņus un sajutām prieku un gandarījumu arī savās sirdīs par to, ka spējam dāvāt labu noskaņojumu citiem šajā brīnumainajā Ziemassvētku laikā.
Paldies visiem skolēniem, kas piedālījās uzvedumā, skolas administrācijai par atbalstu un Silmalas PII kolektīvam par viesmīlību.

Direktora vietniece audzināšanas darbā Irīna Ščerbakova