Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 2023.gada 14.septembrī Tiskādu pamatskolas 1.-3.klašu skolēni apmeklēja Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzeju. Skolēniem bija iespēja iepazīties ar vēsturisku ekspozīciju no senākiem laikiem līdz mūsu dienām. Pastāvīgās ekspozīcijās “Daugavpils novada daba” skolēni apskatīja novada raksturīgākos floras un faunas pārstāvjus.

Pēc ekskursijas pa muzeju, skolēni tika aicināti uz interaktīvu programmu “Senā skola.” Programmas laikā skolēni iepazinās ar to, kā bērni mācījās XIX gadsimtā un XX gadsimta pirmajā pusē, Izmantojot vēstures periodiem raksturīgos uzdevumus: lasīšana vecajā drukā, glītrakstīšana, aritmētika, zīmēšana. Uzdevumu veikšanai bērni lietoja vēstures periodam atbilstošus rakstāmpiederumus: tinti, spalvaskātus, ogles.

Ekskursija bija interesanta, aizraujoša, izglītojoša, interaktīva un izzinoša.

Iegūtās zināšanas skolēni var pielietot dabaszinībās un sociālās zinības stundās.

Paldies programmai “Latvijas skolas soma” par doto iespēju.

Sākumskolas skolotāja Gaļina Žugunova

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Drukāt