23. martā "Skolas somas" projekta  ietvaros 9.klases skolēni devās uz Latgales Kultūrvēstures Muzeju Rēzeknē, kur apmeklēja muzejpedagoģisko programmu "Latgales atbrīvošanas piemineklis - no idejas līdz sirdij."  Gide pastāstīja par pieminekļa vēsturi, autoriem, nozīmi, simboliku, interesantiem faktiem. Skolēniem bija piedāvātas radošās aktivitātes, kur viņi pārbaudīja savas zināšanas vēsturē, muzeja ekspozīcijās meklējot pareizas atbildes. Programmas  noslēgumā skolēni devās pie Latgales Atbrīvošanas pieminekļa, lai uzņemtu kopīgu bildi.23. martā "Skolas somas" projekta  ietvaros 9.klases skolēni devās uz Latgales Kultūrvēstures Muzeju Rēzeknē, kur apmeklēja muzejpedagoģisko programmu "Latgales atbrīvošanas piemineklis - no idejas līdz sirdij." 

Gide pastāstīja par pieminekļa vēsturi, autoriem, nozīmi, simboliku, interesantiem faktiem. Skolēniem bija piedāvātas radošās aktivitātes, kur viņi pārbaudīja savas zināšanas vēsturē, muzeja ekspozīcijās meklējot pareizas atbildes. Programmas  noslēgumā skolēni devās pie Latgales Atbrīvošanas pieminekļa, lai uzņemtu kopīgu bildi.Apmeklējot muzeju, skolēni papildināja savas  zināšanas un prasmes  latviešu valodā, Latvijas vēsturē un attīstīja pilsonisko līdzdalību.

 

 


Drukāt