Sagaidot Latvijas 104.dzimšanas dienu!

Sagaidot Latvijas 104.dzimšanas dienu, Tiskādu pamatskolā tradicionāli tika rīkots svinīgais pasākums, kas veicina skolēnos Dzimtenes mīlestības, piederības izjūtas apzināšanos, rosina būt par savas zemes patriotu un savas valsts pilsoni, izjust cieņu pret Latvijas dabas skaistumu, vēstures mantojumu, tradīcijām un kultūras vērtībām.

Latvijas svētkus sagaidot, 17.novembrī visi Tiskādu pamatskolas skolēni, pedagogi, darbinieki un vecāki sapulcējās skolas zālē, lai svinīgā gaisotnē nosvinētu Latvijas 104.dzimšanas dienu.

Svinīgo pasākumu vaadīja 5.klases skolniece Darja Ščerbakova un 7.klases skolniece Anastasija Markelova. Tajā skanēja apsveikuma vārdi Latvijai, dziesmas Latvijai, kuras izpildīja visu vecuma posmu skolēni. Skolas vokālie ansambļi nodziedāja vairākas skaistas dziesmas, instrumentālais ansamblis “Fantāzija” iepriecināja klausītājus ar skanīgo latgaliešu tautasdziesmu “Nadūd, Dīvs, veitulami”.Tika lasīta dzeja un proza Latvijai un meiteņu deju grupa uzstājās ar deju”Roku rokā”.

Mūsu skolēni uzstājās arī svētku pasākumos Silmalas un Feimaņu kultūras namos, kā arī vadīja koncertu mūsu pagasta svētkos.
Paldies visiem koncertu organizatoriem un dalībniekiem!
Sveicam Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā!

 

 

 

 


Drukāt