Pašpārvaldes diena

 

7. oktobrī mūsu skolā pēc jaukās tradīcijas tika svinēta Skolotāju diena. Skolēnu pašpārvalde organizēja šo svētku dienu – izveidoja afišu, sagatavoja koncertu, izstrādāja stundu sarakstu, sagatavoja apsveikuma atklātnes skolotājiem-pensionāriem, novadīja stundas sākumskolai un pamatskolai.

Svētku koncerts bija ļoti jautrs un tajā pašā laikā aizkustinošs. Mēs apsveicām  skolotājus ar jokpilniem inscenējumiem,  sirsnīgām  dziesmām un dzejoļiem, kā arī apbūrām viņus ar balles dejām. Koncerta noslēgumā mēs uzdāvinājām skolotājiem ziedus un atklātnes.

Pēc koncerta  9. klases skolēni deva iespēju skolotājiem atpūsties un novadīja stundas kā īsti skolotāji. Tas deva skolēniem iespēju pilnībā sajust un  apzināt skolotāja darbu. Mums patiešām patika vadīt stundas, un es uzskatu, ka šī pieredze nākotnē mums var noderēt.

Mēs neaizmirsām tos skolotājus, kuri jau ir pelnītā atpūtā, un  apsveicām viņus  ar ziediem.

Mēs esam ļoti priecīgi, ka varējām paši organizēt  skolotājiem tādu brīnišķīgu svētku dienu.

  Mīļie mūsu skolotāji, mēs Jums novēlam  radošu iedvesmu, paklausīgus, gudrus un talantīgus bērnus, pienācīgas algas, vienmēr labu garastāvokli! Lai Jums ir spēks, veselība, komforts gan mājās, gan darbā un laime dvēselē!

Jūs esat vislabākie!!! Apsveicam Jūs Skolotāju dienā!

Skolēnu pašpārvaldes prezidents Deniss Seņkovs


Drukāt