Tētim ģimenē ir īpaša nozīme, tāpēc par tradīciju ir kļuvis Tēvu dienas pasākums. Arī šogad šī diena mūsu skolā pagāja sportiskās noskaņās.

     Piektdien 9.septembrī pasākuma organizatore Gaļina Žugunova un sporta skolotājs Aleksandrs Mironovs bija sagatavojuši aktivitātes: “Bumbu metieni grozā”, “Purvs”, “Lidojošie šķīvji”, “Darts”, “Šķēršļu skrējiens”, “Sitieni pa vārtiem”, “Makšķerēšana”, “Mešanas mērķī”, “Labirints”, “Bruņumašīna”. Organizatoriem palīdzēja 9.klases skolēni.

     Tētu atsaucība katru gadu ir liela: šogad svētkos piedalījās 18 ģimenes. Atbalstītāju un dalībnieku rindās bija māmiņas un bērni. Notika kopīgas stafetes, un mēs noskaidrojām, kurš no mūsu tētiem ir visprecīzākais, visātrākais, visstiprākais.

     Arī bērni bija sajūsmā, jo ar tētiem kopīgi var tik daudz ko padarīt. Protams, ka šajā dienā uzvarētāji ir visi, jo lielāka balva ir kopā pavadīts laiks, pozitīvas emocijas, dzīvesprieks, vecāku un bērnu smaidi. Vissportiskākās ģimenes titulu un 1.vietu ieguvēji ir Vladislava Beļusova, Danila un Jegora Burovu, Timura Jakušenoka, Juliannas Gruznovas, Dāvida Vasiļjeva ģimenes. Dalībniekus apsveica ar balvām un diplomiem.

 

      Tēvu atsauksmes par pasākumu bija tikai labas, viņi novēlēja citiem Tēvu dienā veiksmi darbā, veselību, pacietību, izturību, uzvaru, labu garastāvokli un laimi.

     Paldies bērnu vecākiem par atbalstu un jauko kopā būšanu! Vēlreiz vēlamies apsveikt visus tēvus Tēvu dienā un novēlēt ticību saviem spēkiem, jo jūs esat labākie, jums nekas nav neiespējams!

 

 

 


Drukāt