Tiskādu vidusskolas skolēni svinīgajā pasākumā “Manai Latvijai – 101!” Silmalas KN.

         Latvijas svētku dienā 18.novembrī visi pagasta darbinieki, iedzīvotāji, bērni un viņu vecāki sapulcējās kopā Silmalas KN, lai svinīgajā gaisotnē nosvinētu tik skaistu Latvijas gadadienu – 101.gadadienu.

Svētku pasākumā piedalījās Tiskādu vidusskolas kolektīvi, Silmalas pagasta kolektīvi – vokālais ansamblis “Noskaņa”, deju grupa “I-deja”, ansamblis “Melodija”. Koncertā skanēja apsveikuma vārdi Latvijai, dziesmas Latvijai, dzeja Latvijai, dejotās dejas Latvijai – mūsu Tēvzemei.

Tiskādu vidusskolas skolēni Deniss Filatovs un Valērija Ņemņaseva vadīja pagasta pasākumu, skolas vokālie ansambļi nodziedāja vairākas skaistas dziesmas, instrumentālais ansamblis “Fantāzija” iepriecināja klausītājus ar jautro latviešu tautasdziesmu popuriju un sirsnīgo Imanta Kalniņa melodiju, deju pāris Gļebs Ščemeļovs un Darja Ščerbakova apbūra visus ar lēno valsi, un, protams, visi mūsu skolēni ļoti emocionāli, ar lepnumu par savu valsti lasīja dzejoļus savai dzimtenei. Koncerta izskaņā visi kopā nodziedājām Rēzeknes novada himnu un uzcienājāmies ar saldo mielastu.

Direktora vietniece audzināšanas darbā Irīna Ščerbakova

 

   

 

 

 

 


Drukāt