Tiskādu vidusskolas 1.-3.klašu skolēnu mācību  brauciens uz Rīgas Zoodārzu

2021. gada 8. oktobrī Tiskādu vidusskolas 1.-3.klases skolēniem iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja iepazīties ar Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu. Skolēni rūpīgi gatavojās braucienam, meklējot un stāstot pārējiem informāciju un interesantus faktus par dzīvniekiem, kā arī apgūstot dzīvnieku nosaukumus dažādās valodās.  Zoodārzā skolēni piedalījās nodarbībā “Dzīvnieki Latvijas dabā un kultūrā”, kur viņiem bija iespēja iepazīties ar Latvijas dzīvniekiem, kuri attēloti uz novadu un pilsētu ģerboņiem. Skolēni ar lielu aizrautību klausījās gides stāstītājā un aktīvi iesaistījās uzdevumu risināšanā. Nodarbības laikā skolēni varēja pētīt, novērot, darboties. Tā bija emocionālā un atklājumiem bagāta nodarbība. Skolēni uzzināja interesantus faktus par dzīvniekiem un to ieradumiem. Pēc nodarbības skolēni apskatīja tropu māju, ka arī žirafes, pērtiķus un citus dzīvniekus. Diena bija ļoti skaista un silta, un likās, ka  pat lauvu ģimene ar saviem mazuļiem priecājās kopā ar mums. Dienas beigās skolēni jutās mazliet noguruši, bet arī gandarīti par interesanti pavadīto laiku un iegūtajām jaunajām zināšanām, kas noteikti noderēs mācību stundās un ikdienā.  Paldies “Latvijas skolas soma” programmai par finansiālu atbalstu!

Sākumskolas skolotāja Jeļena Bažanova