Jau 12.gadu Tiskādu vidusskolā  septembra sākumā  tika svinēta Tēvu diena.

         Jau 12.gadu Tiskādu vidusskolā  septembra sākumā  tika svinēta Tēvu diena. 10.septembrī sākumskolas skolēnu vecāki tika aicināti uz jautriem sporta svētkiem „Mamma, tētis, es – sportiskā ģimene” skolas sporta laukumā. Pasākuma svinīgajā atklāšanā sacensību dalībniekus sveica skolas direktore Olga Miseviča, pasākuma organizatore Gaļina Žugunova un sporta skolotājs Aleksandrs Mironovs. Un pēc tam sekoja visinteresantākā svētku daļa -  jautrās ģimeņu stafetes – „Bumbu metieni grozā”, „Purvs”, „Bikses”, „Nagi”, „Sitieni pa vārtiem”, „Makšķerēšana”, „Lēcieni maisos un  ar bumbu”, kuras tiesāja Skolēnu Pašpārvalde. Visas ģimenes  piedalījās sporta svētkos un, protams, katra ģimene gribēja uzvarēt, ar visu atdevi  parādot sevi kā veiklāko, ātrāko, stiprāko, sportiskāko un draudzīgāko ģimeni.

           Tēvu dienas sporta svētkos šogad piedalījās 15 ģimenes. Vissportiskākās ģimenes titulu un 1.vietu ieguvēji – Dinaras Paritskas, Polinas Sopko, Emīlijas Feklistovas, Timura Jakušenoka un Darjas Semjonovas  ģimenes. Visi uzvarētāji un dalībnieki tika apbalvoti ar diplomiem, saldām dāvanām un pašdarinātām koka medaļām, kuras izveidoja mūsu skolnieces tēvs un Tiskādu vidusskolas  skolotājs Valentīns Semjonovs.

            Visiem ļoti patika šie svētki, sacensības bija interesantas un aizraujošas,  kuras praktiski visi paveica  diezgan viegli.  Vecāki  novēlēja skolai un visiem skolotājiem veselību, labklājību, izturību, vairāk interesantu pasākumu un, protams,  turpināt saglabāt Tēvu dienas svinēšanas  tradīciju mūsu skolā.            Gribētos pateikties Gaļinai Žugunovai  par šo svētku ieviešanu mūsu skolā, tradīcijas saglābāšanu un pasākuma organizēšanu, sporta skolotājam Aleksandram Mironovam par palīdzību sporta sacensību organizēšanā, mājturības un tehnoloģiju skolotājam Valentīnam Semjonovam par brīnišķīgām koka medaļām, skolas direktorei Olgai Misevičai par atbalstu un balvām, kā arī skolēnu pašpārvaldes dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos svētku organizēšanā  un sacensību tiesāšanā.

Skolēnu pašpārvaldes prezidente Nadežda Verjovkina