Tiskādu vidusskolas individuālo nodarbību grafiks 2021./2022. mācību gadam
Diena |
Laiks |
Nodarbības nosaukums |
Klases |
Kab. |
Skolotājs |
Pirmdiena |
|||||
14.25-14.42 |
Angļu valoda |
5.-7.kl. |
29. |
J. Ščemeļova |
|
14.50-15.40 |
Latviešu valoda un literatūra |
2.- 4.,8.,9. |
30. |
L. Šmaukstele |
|
14.50-15.30 |
Matemātika |
7.-9.kl. |
29. |
M. Ščemeļova |
|
Otrdiena |
12.00-12.20 |
Latvijas un pasaules vēsture |
6.-12.kl. |
29. |
O. Golubeva |
12.05-12.18 |
Ģeogrāfija, mājsaimniecība |
7.-12.kl. |
28. |
Ž. Čuhnova |
|
14.45-15.19 |
Krievu valoda, literatūra, sociālās zinības |
5.-12.kl. |
26. |
I. Laškova |
|
14.45-15.19 |
Matemātika, krievu val., dabaszinības, sociālās zinības un vēsture, ētika, dizains un tehn.,vizuālā māksla, datorika 4.,5.kl. |
4.,5.kl. |
11. |
G. Žugunova |
|
14.45-15.25 |
Angļu valoda |
12.kl. |
9. |
E. Valenieka |
|
16.00-17.30 |
“Esi līderis!” |
12.kl. |
31. |
D. Kužma |
|
Trešdiena |
8.00-8.40 |
ZPD |
12.kl. |
26. |
D. Kužma |
8.10-8.36 |
Matemātika, krievu val.un lit., dabaszinības, sociālās zinības, dizains un tehn., vizuālā maksla |
2.kl. |
13. |
Ļ. Ņemņaseva |
|
12.20-12.40 |
Matemātika, krievu val.un lit., dabaszinības, soc.zin., dizains un tehn.,vizuālā m. |
1.kl. |
14. |
I. Dubovska |
|
13.10-13.50 |
Matemātika, krievu val., dabaszinības, sociālās zinības, ētika, mājturība un tehn.,vizuālā māksla, latviešu val. u literatūra 1.kl. |
1., 3.kl. |
12. |
J. Bažanova |
|
14.00-14.20 |
Matemātika |
5.kl. |
14. |
I. Dubovska |
|
14.45-15.25 |
Latviešu valoda un literatūra |
5.-7..kl. |
29. |
B. Apkalne |
|
14.45-15.25 |
Ķīmija, bioloģija, dabaszinības |
5.-12.kl. |
25. |
V. Beļajeva |
|
15.25-15.49 |
Mūzika |
1.-12.kl. |
27. |
I. Ščerbakova |
|
Ceturtdiena |
11.00-11.20 |
Tehniskā grafika, mājturība un tehn., dizains un tehn. |
5.-9.,12.kl |
4. |
V. Semjonovs |
14.00-14.30 |
Krievu valoda un literatūra |
5.-9.kl. |
15. |
N. Mihailova |
|
14.45-15.25 |
Matemātika, fizika, mājturība un tehn., dizains un tehn. |
5.- 12..kl |
24. |
Ļ. Ščemeļova |
|
14.45-15.25 |
Latviešu valoda un literatūra |
12.kl. |
28. |
B. Apkalne |
|
Piektdiena
|
11.00-11.17 |
Informātika, datorika |
6.-8.kl. |
31. |
O. Kuzņecova |
14.45-15.25 |
Angļu valoda, vācu valoda |
1.-12.kl. |
9. |
E. Valenieka |
|
14.45-15.25 |
Matemātika |
12.kl. |
29. |
M. Ščemeļova |
|