29.septembrī  mūsu skolā tika svinēta Skolotāju diena. Skolēnu pašpārvalde organizēja šo svētku dienu – izveidoja afišu, sagatavoja koncertu, izstrādāja stundu sarakstu, novadīja stundas sākumskolai un pamatskolai.

Svētku koncerts bija ļoti jautrs un tajā pašā laikā aizkustinošs. Mēs apsveicām  skolotājus ar inscenējumiem, dziesmām un novēlējumiem, kā arī apbūrām viņus ar balles dejām.

9. klases skolēni deva iespēju skolotājiem atpūsties un novadīja stundas kā īsti skolotāji. Tas deva skolēniem iespēju pilnībā sajust un  apzināt skolotāja darbu. Mums patiešām patika vadīt stundas, un es uzskatu, ka šī pieredze nākotnē mums var noderēt.Šajā dienā mūs atbalstīja skolas absolvente Nadežda Verjovkina. Viņa novadīja latviešu un angļu valodu stundas vecākajās klasēs un dalījās pieredzē par studijām Daugavpils Universitātē.

Mēs esam ļoti priecīgi, ka varējām paši organizēt  skolotājiem tādu brīnišķīgu svētku dienu.           

Mīļie mūsu skolotāji, mēs Jums novēlam  radošu iedvesmu, paklausīgus, gudrus un talantīgus bērnus, pienācīgas algas, vienmēr labu garastāvokli! Lai Jums ir spēks, veselība, komforts gan mājās, gan darbā !Jūs esat vislabākie!!! Apsveicam Jūs Skolotāju dienā!

 


Drukāt