2022./2023. mācību gada 1. semestrī Tiskādu pamatskolā tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda projekts “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001) jeb “Pumpurs”. Projekts tiek īstenots ar mērķi samazināt bērnu un jauniešu priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus izglītojamajiem.

1. semestrī projektā ir iesaistīti 6 skolēni. Skolēni saņem individuālās konsultācijas angļu valodā, latviešu valodā, krievu valodā un matemātikā. Projektā iesaistītie pedagogi uzklausa skolēnus, rosina interesi par mācībām, palīdz skolēniem nostiprināt mācību stundās iegūtās zināšanas, kopā ar skolēniem atkārto agrāk mācīto, pilnveido skolēnu dažādas prasmes. Pedagogi sadarbojas ar klases audzinātājiem un priekšmetu skolotājiem, seko līdzi skolēnu sekmēm.

Piedalīšanās projektā pozitīvi ietekmē skolēnu mācību sasniegumus un skolēnu attieksmi pret mācību procesu.

Projekta koordinatore Tiskādu pamatskolā Jelizaveta Ščemeļova