Tiskādu vidusskolā nosvinēta Mārtiņdiena

10. novembrī Tiskādu vidusskolā atzīmēja Mārtiņdienu - dienu, kad visi lauku darbi padarīti un var gatavoties ziemas saulgriežu gaidīšanai. Par svētku norisi bija atbildīga 5. klase, savukārt pārējie sākumskolas skolēni piedalījās svinībās.

Pasākums tika organizēts svaigā gaisā. Vispirms, skolēniem pastāstīja par Mārtiņdienas tradīcijām, ka šajā dienā beidzas klusais – veļu laiks, tāpēc svētki ir pilni skaļu izdarību, un visi bija  aicināti jautri nosvinēt šos svētkus kopā.

Skolēniem bija sagatavotas piecas aktivitātes, kurās katra klase piedalījās atsevišķi pēc kārtas. Skolēni ar prieku iesaistījās rotaļā “Ādamam bij’ septiņ’ dēli”, minēja mīklas, ar aizsietām acīm zīmēja Mārtiņdienas simbolu – gaili, piedalījās jautrajā stafetē un pierādīja sevi spēlē “Gaiļu cīņas”. Izpildot katru aktivitāti, klase saņēma mozaīkas daļiņas, no kurām beigās vajadzēja salikt gailīti.

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem par jauki pavadīto laiku!

5. klases audzinātāja Jelizaveta Ščemeļova