Tiskādu vidusskolā pēc skaistas tradīcijas 11. septembrī tika svinēta Tēvu diena.

Tēvu diena Tiskādu vidusskolā

     Tiskādu vidusskolā pēc skaistas tradīcijas 11. septembrī tika svinēta Tēvu diena. Sākumskolas skolēnu vecāki tika uzaicināti uz jautriem sporta svētkiem „Mamma, tētis, es – sportiskā ģimene” skolas sporta laukumā. Pasākuma sākumā sacensību dalībniekus sveica skolas direktore Olga Miseviča, pasākuma organizatore Gaļina Žugunova un sporta skolotājs Aleksandrs Mironovs. Un pēc tam sekoja visinteresantākā svētku daļa -  jautrās ģimeņu sacensības, kuras tiesāja Skolēnu pašpārvalde. Visas ģimenes  piedalījās sporta sacensībās un, protams, katra ģimene gribēja uzvarēt,  parādot sevi kā veiklāko, ātrāko, stiprāko, sportiskāko un draudzīgāko ģimeni.

           Tēvu dienas sporta svētkos šogad piedalījās 9 ģimenes. Vissportiskākās ģimenes un 1.vietu ieguvēji – Valērija Bogdanova, Darjas Ščerbakovas, Georgija un Irinas Belostocku  ģimenes. Visi uzvarētāji un dalībnieki tika apbalvoti ar diplomiem un saldām dāvanām.

 

Visiem ļoti patika šie svētki, sacensības bija interesantas un aizraujošas,  kuras praktiski visi paveica  diezgan viegli.  Vecāki  novēlēja skolai un visiem skolotājiem labklājību, izturību, vairāk interesantu pasākumu un, protams,  turpināt saglabāt Tēvu dienas svinēšanas  tradīciju mūsu skolā.

Gribētos pateikties Gaļinai Žugunovai  par šo svētku ieviešanu mūsu skolā, tradīcijas saglābāšanu un pasākuma organizēšanu, sporta skolotājam Aleksandram Mironovam par palīdzību sporta sacensību organizēšanā, skolas direktorei Olgai Misevičai par atbalstu un balvām, kā arī Skolēnu pašpārvaldes dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos svētku organizēšanā  un sacensību tiesāšanā.

 

Skolēnu pašpārvaldes prezidente Veronika Klimova

   

   

 

 

Drukāt