Iepazīsties – Koks!

Karjeras aktualitātes.

  • Bezmaksas izstāde par meža nozari Rīgā
  • Nav šaubu, ka mežs un meža nozare ir svarīga ikvienam Latvijas iedzīvotājam, tāpēc aicinām skolotājus pieteikt savas klases bezmaksas mācību ekskursijām izstādē “Iepazīsties – Koks!” Rīgā, Skaistkalnes ielā 1.

Mežs aizņem vairāk nekā 50% no Latvijas teritorijas, tas dod darbu aptuveni 50 000 cilvēku, vēl gandrīz tikpat cilvēku tiek nodarbināti nozarēs, kas ir tieši saistītas ar meža nozari. Meža nozare nodrošina 5% no IKP, un tā ir vienīgā tautsaimniecības nozare, kuras importa – eksporta bilance ir pozitīva.
Izstādē mēs runāsim par meža audzēšanas vēsturi Latvijā, par dabas procesiem, kas ietekmē Latvijas meža struktūru, par zinātnes sasniegumiem, kuri sekmē ātrāku, produktīvāku un veselīgāku meža augšanu nākotnē.
Koks ir visur - sākot no kurināmā, līdz apģērbam un pat pārtikas produktiem.
Latvijas koks ir neatņemama sastāvdaļa “Samsung”, “Hyundai”, “Mercedes Benz”, “Porsche” un daudzu citu pasaulslavenu ražotāju produkcijā.
 
Izmantojiet iespēju un apmeklējiet izstādi “Iepazīsties – Koks!”, iepriekš savu vizīti piesakot pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai tālruni 25908122. Katrai apmeklētāju grupai tiek nodrošināts bezmaksas gids.
 
Vairāk par izstādi mājaslapā. 
Vairāk par Latvijas meža nozari publikācijā.


Drukāt